Hämeenlinnan Voimisteluseura järjestää syyslomaleirin 16.-18.10.2023 klo 9-15 Tavastia-Areenalla - LEIRI EI TOTEUDU

21.9.2023

Valitettavasti leiri ei toteudu, koska leirille ei ilmoittautunut tarpeeksi osallistujia. Seuraavaa leiriä odotellessa!Leiriohjaajina toimivat seuramme upeat valmentajat. Luvassa on monipuolisesti eri voimistelulajeja, ulkoilua sään salliessa ja hauskanpitoa yhdessä liikkuen. 


Leirin hinta on 95 euroa. Leirin hinta sisältää jokaisena päivänä lounaan ja välipalan.
Varusteiksi liikunnalliset vaatteet ja ulkoiluun sopivat varusteet. Leirille hiukset kiinni ja juomapullo mukaan!
Ilmoittautuminen 8.10.2023 mennessä. Leiri toteutuu, mikäli osallistujia on tarpeeksi. Leirin toteutumisesta viestitään ilmoittautuneille viimeistään maanantaina 9.10.2023. Ilmoittautumisen peruminen tulee tehdä sunnuntaihin 8.10. mennessä. 

Leirin osallistujia ei ole vakuutettu seuran puolesta.
Ilmoittautuminen linkistä: https://hamvs.myclub.fi/flow/courses/6143763
Tervetuloa viettämään kanssamme liikunnallinen syysloma!