Aikataulu

Kilpailu järjestetään yksipäiväisenä la 16.10.2021.

Alustava aikataulu

8.00 hallin ovet aukeavat

8.45-9.15 Tuomaripalaveri

9.30

Duo/trio lapset 

10.15

Duo/trio pre-nuoret 

11.15

Duo/trio nuoret

12.15

Duo/trio naiset


TAUKO, esityksiä klo 13:05-13:10


13:15

Yksilöt välinekilpailu 9v /1-ottelu

Yksilöt välinekilpailu 10-11v /1-ottelu

Yksilöt välinekilpailu 12-13v /1-ottelu

Yksilöt välinekilpailu 14-15v /1-ottelu

Yksilöt välinekilpailu yli 16v /1-ottelu


TAUKO, esityksiä 15:50-15:55


16.00

Yksilöt välinekilpailu 9v /2-ottelu

Yksilöt välinekilpailu 10-11v /2-ottelu

17.30

Yksilöt välinekilpailu 12-13v /2-ottelu


Esityksiä 18:50-18:55


19.00

Yksilöt välinekilpailu 14-15v /2-ottelu

Yksilöt välinekilpailu yli 16v /2-ottelu


Palkintojenjakoseremoniaa ei erikseen järjestetä. Sarjan kolme parasta voimistelijaa tai heidän valmentajansa voivat noutaa mitalit tulosten selvittyä infosta.